Обо мне

Anastasiya Leukhina Член експертної ради з реформування МВС, радник проекту Департаменту юстиції США, голова атестаційної комісії Національної поліції України, аналітик українського монітору реформ Міжнародного Фонду Карнегі Європа, спів-ініціатор кампанії #пуститевреанимацию, викладач Київської школи економіки, член Наглядової Ради Асоціації Велосипедистів Києва, співкоординатор Громадської платформи «Нова Країна,» співзасновник ініціативи ВелоЧернігів.

Анастасія має 19 років досвіду роботи з проектами в бізнес-освіті, державному управлінні та громадському секторі. На її професійному рахунку проекти з розвитку та управління змінами в державних органах, зокрема створення патрульної служби в МВС, переатестація персоналу в Національній поліції, пілотних ініціатив з реструктуризації бізнес-процесів та електронного декларування в портах. Вона працювала програмним керівником проектів Агенції міжнародного розвитку США в Білорусі та реалізувала декілька еко- та вело- громадських ініціатив в Україні. Останнє десятиліття Анастасія викладала ведення переговорів та вирішення конфліктів у Києво-Могилянській та Единбурзькій Бізнес школах та на бакалаврських програмах Києво-Моглянської академії та університету Нотр-Дам. Анастасія – регулярний колумніст Української правди.

Освіта: Університет Нотр-Дам (США), магістр міжнародних відносин, Канадський Інститут Ведення Переговорів (Отава, Канада), сертифікований спеціаліст з альтернативного вирішення конфліктів. Вивчала соціологію та політологію в Києво-Могилянській академії, комунікації та журналістику в Карлтонському університеті (Канада) та Державному Нью-Йоркському університеті (США).